Vítej, na tomto blogu je absolutní svoboda ;) Můžeš psát reklamy kam chceš. Klidně mě kritizuj, ale vulgarismy aspoň vyhvězdičkuj ***** :D Doufám, že se sem taky někdy vrátíš :)

other

PĚKNÝ :)

3. července 2009 v 14:15 | klarik3
Zdroj:

Proč předpokládat, že někdo zachová tvé tajemství,
když ani ty sám jsi ho nedokázal zachovat?
Photobucket - Video and Image Hosting
Jednou mi někdo řekl,že člověk si nemá ubližovat nikdy sám,
protože vždycky se najde někdo,
kdo to udělá za vás..!
Photobucket - Video and Image Hosting

Význam barev... zajímavý <3

5. března 2009 v 15:57 | klarik3
Bílá
Je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti. Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní. Opticky zvětšuje prostor a působí rozjasňujícím dojmem, je chladivá, dává čas a prostor k přemýšlení.
Černá
Základní mystická barva. Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem.
Červená
Je barvou krve. Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Znamená pohyb, energii a životní sílu. Červená barva je extrovertní a stimulující barva.
Fialová
Fialová stejně jako modrá patří k chladným barvám. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Fialová je to mystická barva, která je symbolem duchovna, ale i srdečnosti.
Hnědá
Hnědá je nenápadná a nudná barva. Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivého, milého a klidné povahy. Ve snech je symbolem konvencí a všednosti.
Modrá
Vyjadřuje pocit svobody, daruje nám inspiraci, pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Oranžová
Odstraňuje těsné emocionální struktury, udržuje v pohybu životní energii. Zajímá vás svět i lidé okolo. Vyjadřuje kreativitu a pocity štěstí. Má blahodárný vliv na trávení.
Růžová
Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.
Šedá
Šedá, podobně jako zelená, je směsí světla i temnoty. Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Šedá je často vnímána jako nudná barva, typická barva stínů, je symbolem nevědomí či podvědomého konání. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života.
Tyrkysová
Jasná, zelenkavá modř symbolizuje v mnoha kulturách svobodnou duši. Barva podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. V negativním chápání je tyrkysová symbolem sobectví a nezdravé touhy po uznání.
Zelená
Je barvou přírody, náklonnosti a soucitu. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru. Podporuje empatii a náklonnost k druhým lidem.
Zlatá
Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot, které zatupujíují idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Vyjadřuje klid a vyrovnanost duše a těla.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.


Zdroj:

I´m away..

20. února 2009 v 18:01 | klarik3
...KONEČNĚ máme JARÁKY...

Jsem pryč od 20.2. asi až do 29.2., tak prosím aby si mě SB nemazali.. I když Jiřka má vlastně pozastavenej blog a Andy je taky pryč...

Tak se tady mějte.. Páá

...Vízo v pololetí tercie...

3. února 2009 v 16:14 | klarik3
Dnesk jsme teprv dostli vízo a já se rozhodla, žhe si ho tady zapíšu.. Protože já ten výpis určitě ztratím a za dvacet let si můžu naklikat klarik3 blog a budu to mít xD Takže si toho nevšímejte.. Já si to jenom vyťuknu xD To jsem zvědavá jestli si to vydržim zapisovat až do maturity... Tak uvidíme xD


Český jazyk a literatura2
Jazyk anglický1
Občanská výchova1
Dějepis1
Zeměpis1
Matematika3
Fyzika2
Chemie2
Biologie/geologie2
Informatika a výpočetní technika1
Estetická výchova - hudební1
Estetická výchova - výtvarná1
Tělesná výchova1
Francouzský jazyk1


Z těláku jsem měla dostat 2 a nakonec jsem dostala 1.. Tak nevim.. Ale reklamovat to určo nebudu xD

25. 1.- 31. 1. 2009 AWAY...

24. ledna 2009 v 20:56 | klarik3

...V tuto dobu jsem na lyžáku, takže se tady mějte...

A prosím SBéčka aby si mě nemazaly... Thanks :)


Česká reklama na MTV

31. prosince 2008 v 9:24 | klarik3
Jenom takovej postřeh- teďka jsem se dívala na MTV a viděla jsem tam takovou tu reklamu, že ČR dala z fondů EU nějákých 9 miliard pro malé a střední podnikatele.. Já jsem to už předtím slyšela v rádiu, ale na MTV to bylo česky. Kdyby to dali anglicky tak neřeknu, ale tohle mě trošku překvapilo...
Možná to nějak souvisí s tím, že budem v roce 2009 předsedat EU...

Jinak dneska pojedem lyžovat.. Sice je Silvestr, ale aspoň tam bude málo lidí (doufám) a já navíc Silvestr něják zvlášť slavit npotřebuju.. Vydržím do půlnoce a to mi stačí.. Nikam se nechystám- nemám totiž ráda ohňostroje a to je trochu zásadní problém.. :(

Petice- STOP reklamám u záhlaví...

23. prosince 2008 v 13:59 | klarik3
Pokud vás to taky štve tak se přidejte...

Krásná reklama ♥ UNICEF

16. prosince 2008 v 19:05 | klarik3
AFakt krásná reklama, která se konečně začala vysílat i v ČR.. Je nadabovaná, ale mně se líbí víc v angličtině.. Jo a je tam ta nejúžasnější herečka → Alyssa Milano v čase asi 0:26, která UNICEF taky hodně pomáhá :) Za to fakt dík.. Těchto lidí si vážím..A tady je video a Alyssou v Africe:

New design

12. prosince 2008 v 15:32 | klarik3
Tááák konečně novej dizáájn.. Ale jako já v Photofiltru umím fakt jen to základní,takže po mě nic Xtra nemůžete chtít... Mno thak aspoň nějáký vánoční barvy tam sou

Jo a taky nové pixelky.. Ty sa mi fakt líbííí... Takové vánoční

Tak pááá

Taková blbost, ale zajímavý :D

8. prosince 2008 v 18:00 | klarik3
Na nějákým bločku jsem našla stránku, kde se dá zjistit, co znamená vaše jméno...
Je to TADY

Mně vyšlo:

K is for Keen- tzn. něco jako bystrá, důvtipná, zblázněná

L is for Liberal- tzn. asi spravedlivá...

A is for Altruistic- tzn. něco jako nesobecká

R is for Rare- tzn. vyjímečná, neobyčejná...

A is for Amorous- asi láskyplná, zamilovaná..


Tak jako jsem celkem spokojená... Zkuste to taky.. Zvedne vám to určo náladu

Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/i/2007/092/a/2/Colorfull_by_liz1993.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 
 

Reklama